Hostelino to także miejsce doskonale oddające klimat miasta, który poza licznymi restauracjami, kawiarenkami oraz klubami, zabiera Was w niezapomnianą podróż krętymi uliczkami, gdzie zatrzymał się czas. To miejsce stworzone dla Was, przez Was. Miejsce wymiany zainteresowań, pasji. Miejsce gdzie pozostawicie swój uśmiech, radość i emocje. Śmiało!!! Czekamy na Was!!!

Dom oferuje przestronne pokoje z bezpłatnym dostępem do Internetu, w pełni wyposażoną kuchnię, salon z telewizorem, książkami, grami planszowymi, muzyką (jesteśmy otwarci na Wasze gusta i „ucho”) oraz całodobową recepcję. Wyróżniamy się barwną werandą oraz kominkiem w salonie. Ponadto dysponujemy bezpłatnym parkingiem i przechowalnią bagażu.

Abyście zawsze i wszędzie mogli zdążyć na czas, jesteśmy zlokalizowani blisko centrum – Monciak 5 min pieszo; plaża, popularne molo jak również Opera Leśna – 15 min; przystanek autobusowy – 2 min; Ergo Arena – 30 min. Jeżeli preferujecie bardziej „prywatną” formę transportu współpracujemy z firmą taksówkarską.

3595802

Dziękujemy wszystkim naszym Gościom z Booking.com za wspaniałą ocenę!

Jesteśmy dzięki Wam, dla Was!!!

Zapraszamy do Hostelino – przyjaznego miejsca z duszą – stworzonego dzięki wyjątkowej przyjaźni, gdzie każdy jest dla nas wyjątkowy.

Mieścimy się w sercu Sopotu – 2 minuty spacerem od dworca kolejowego Sopot Główny – miasta, które nigdy nie zasypia. Dla tych, którzy chcieliby odpocząć po wieczorze oraz nocy spędzonej na Monte Casino – jednej z najbardziej rozrywkowych ulic – i w jego okolicach lub zaznać ochłody w cieniu drzew po pobycie na słonecznej plaży, zapraszamy na hamaki w ogrodzie, taras oraz klimatyczną werandę.

Ogród to idealne miejsce na relaks i zwolnienie tempa. Organizujemy w nim także okazjonalne imprezy w tym grill, który możecie również przygotować sami.

Hostelino tel. +48 694 446 663

Dom, pokoje, miejsce do spania – w mieście Sopot na ul. Ignacego Krasickiego 11 – Górny Sopot, PLAŻA 1,2 KM!