Hostelino

Dom, pokoje, miejsce do spania – w mieście Sopot
Ignacego Krasickiego 11, Górny Sopot,
81-836 Sopot, Polska
tel. +48 694 446 663

kontakt@hostelino-sopot.pl

Lokalizacja

Jak do nas trafić?

https://goo.gl/maps/nuvRNefBV5U2

Pociąg i Szybka Kolej Miejska (SKM)

W przypadku wszystkich pociągów dalekobieżnych oraz kolejek należy wysiąść na stacji Sopot Główny i kierować się do „tylnego” wyjścia z peronu (patrząc z perspektywy jazdy w kierunku Gdyni), na Aleję Niepodległości i przejść przez tunel. Znajdujecie się już na ulicy Ignacego Krasickiego.
Kolej SKM łączy całe Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i kursuje co kilka minut w godzinach szczytu i kilkanaście w pozostałych godzinach.

Pełny rozkład jazdy

Z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy

Po wyjściu z samolotu wsiadamy na przystanku przed terminalem lotniczym do autobusu miejskiego linii 210 (cena biletu 2,50 PLN dostępnego u kierowcy) i dojeżdżamy do dworca PKP w Gdańsku – wysiadamy na przystanku autobusowym Dworzec PKP GDAŃSK GŁÓWNY. Przesiadamy się na Szybką Kolej Miejską (SKM) i jedziemy do stacji SOPOT GŁÓWNY. Dalej postępujemy jak w opisie dotarcia pociągiem i SKM.

Odjazdy linii 210

Z terminalu promowego w Gdyni

Bezpośrednie połączenie zapewnia linia 4F (cena biletu 3,80 PLN dostępnego u kierowcy) jak również autobus miejski linii 150 (odjeżdża z przystanku autobusowego na ulicy Janka Wiśniewskiego znajdującego się blisko terminalu). Obie linie dowiozą Was do dworca PKP Gdynia Główna, gdzie przesiadamy się na Szybką Kolej Miejską (SKM) i jedziemy do stacji SOPOT GŁÓWNY. Dalej postępujemy jak w opisie dotarcia pociągiem i SKM.

Rozkład jazdy linii 4F

Rozkład jazdy linii 150

Alternatywny dojazd dostępny jest z przystanku autobusowego linia 125 lub 105. Wysiadamy na przystanku autobusowym Gdynia Dworzec Główny PKP – Morska i przechodzimy przez tunel (najpierw mijamy wszystkie perony PKP), na końcu tunelu znajduje się peron Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM), z którego jedziemy do stacji SOPOT GŁÓWNY. Dalej postępujemy jak w opisie dotarcia pociągiem i SKM.

Rozkład jazdy linii 125

Rozkład jazdy linii 150

Własny transport

Z głównej ulicy w Sopocie (Aleja Niepodległości), skręcamy w lewo w ulicę Sikorskiego (kierunek Opera Leśna), na rondzie w lewo w ulicę Armii Krajowej i po ok. 200 m ponownie w lewo w jednokierunkową ulicę Ignacego Krasickiego (druga ulica w lewo).